1. Anasayfa
  2. Güncel Hurda Fiyatları 2023

Güncel Hurda Fiyatları 2023

Güncel Hurda Fiyatları 2023

Güncel Hurda Fiyatları 2023

Son yıllarda bilinçli kişiler hurda fiyatlarını yakından takip ediyor. Güncel hurda fiyatları 2023 yılında da revaçta olan bir süreç oluyor. Sayfamız üzerinden hurda fiyatlarını görebilir, anlık takip edebilir ve hurdanın satışını tarafımıza yapabilirsiniz. Tek bir tablo üzerinde tüm hurda çeşitlerinin fiyatlarına erişebildiğiniz gibi tek tek hurda ürünlerin fiyatlarını da sayfamızdan takip edebilirisiniz. Emin olabilirsiniz ki anlık olarak süreç tarafımızca takip edilecek ve sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Aşağıdaki listeden göreceğiniz üzere hurda bakır, hurda demir, hurda kablo, hurda krom, hurda sarı, hurda çinko, hurda akü gibi hurdaya dair ne varsa Hurda Merkezi sayfamızdan görebilir diğer web sitelerine göre kıyaslama yapabilirsiniz. Dikkat edileceği üzere hurda demir fiyatları çok fazla yükselmese de diğer maden grubu bir hayli yükseliştedir.

Geçtiğimiz yıllara göre 2023 hurda fiyatları yükselişte ve birçok firma, fabrika, şirket, kişi hurdanın maddi olarak ne kadar değerli olduğunu da görebiliyorlar.

16.02.2023 Tarihli Güncel Hurda Fiyatları

Fiyatlarımız hurdanın kilogramına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Şehir dışındaki hurda alımı, hurdanın az olması, çok olması, kesilecek olması, yüklenecek yerin zorluğu gibi süreçler görüşmemize istinaden fiyatlandırılacaktır.

DKP Hurda Demir 7,40 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir 7,27 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir 7,15 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir 6,50 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir 6,20 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir 6,20 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası 5,52 ₺/Kg
Teneke Hurda 3,50 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası 6,50 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası 7,30 ₺/Kg