1. Anasayfa
  2. Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular


Demir, bakır, alüminyum, kablo, nikel, çinko, paslanmaz, akü, krom gibi hurdalar başta olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm metal ürünlerin hurdalarını almaktayız.

Hurdanızın türü, cinsi, kilosu, tonajı, bulunduğu yer neresi olursa olsun aracımızla gelip alımını yapıyoruz. Not: minimum 100 kilo hurdalarınızı almaya geldiğimizi bilmenizi isteriz.

Hurdalar el ile yüklenecek kadar az ise personellerimiz yüklemeyi yaparlar. Ton bazında veya ağır olan hurda malzemeler vinç yardımı ile yüklenmektedir. Kesinlikle müşterimiz yüklemeye karışmazlar.

Ödemelerimiz müşterinin isteğine göre ister banka hesabına, isterse elden yapılabilmektedir.

Bu konuda açık konuşmamız gerekirse eğer hurdanız  tonajlı ise yani ton bazında ise Kocaeli ve çevre illere geliyoruz. Gerçekten çok denilecek kamyon bazında hurdalarınız var ise Türkiye’nin her yerinden hurda almaya geliyoruz.

Birçok firmanın kendi kantarı bulunuyor. Hurda yüklemeden önce araç boş olarak bilgisayarlı kantarda tartılır. Araca hurdalar yüklendikten sonra yine bilgisayarlı kantarda dolu tartımı yapılarak hurdanın kilosu belirleniyor. Bilgisayarlı kantarda tartılamayacak kadar az olan hurdalar ise dijital küçük tartılarda tartılmaktadır.

Aklımıza gelmeyen sizin merak ettiğiniz sorular var ise iletişim kurabilir veya bu başlık altından bizlere sorabilirsiniz.