demo-three-section-three-img

Müşterilerimizin hayatını
kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz.

Alınması zor dediğiniz hurdalar, Rakamı yüksek dediğiniz tonajlar profesyonel ekibimiz ve maddi gücümüzle işimizi ve işinizi kolaylaştırmaktadır.

Zamandan Tasarruf

Mutlu Müşteri Sayımız

Tamamlanan Proje

Biz Kimiz?

Hurdacılık sektöründe zirveyi zorlayan, müşterisine en iyi hurda fiyatını veren ve çalışmasını profesyonel olarak tamamlayan bir geri dönüşüm merkeziyiz.

Bilindiği üzere hurda demek kullanım özelliğini artık kaybetmiş, ihtiyaç duyulmayan elle tutulur nesnelere denilmektedir. Bizim görevimiz ise bu hurdaları yeniden doğaya kazandırmaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesinin birkaç nedeni.

Satmak istediğiniz hurdalarınıza doğru yaklaşım, profesyonel çalışma ve doğru fiyat analizini yapmak için yerinde ücretsiz olarak keşif yapıyoruz.

Tartıma çok önem verdiğimiz doğrudur. Hurda yüklemesi yapıldıktan sonra bilgisayarlı kantarda önce boş, sonra dolu tartımı yapılır. Bilgisayarlı tartım için yeterli hurda yok ise dijital aynı zamanda hassas ölçüm yapan elektronik tartı kullanılır.

Satın alınacak olan hurdanın türü, cinsi, miktarı ne olursa olsun banka hesap numarasına veya elden nakit olarak ödeme yapılmaktadır.

Yüksek tonajlı hurdaları almaktan mutluluk duyuyoruz. Hurdanın azı, çoğu demeden en az miktarda veya yüksek tonajlı hurdaları alabilecek güçteyiz.

Alınacak olan hurdanın söküm süreci ve ayrıştırma süreci tarafımızca yapılmaktadır. Her hurda türü ayrıştırılarak ayrı ayrı ödemesi tarafınıza yapılır.

hero_img_02