1. Anasayfa
  2. Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları 2023

Sayfamız içeriğinde hurda demirin kilosu, hurda demir ne kadar, hurda demirin kilo fiyatı, demir hurdası fiyatı gibi bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca 2023 güncel hurda fiyatları en çok ziyaret edilen paylaşımlarımız arasında yer alıyor.

Geri dönüşüm demek bir nevi kaynak sağlayıcıdır. Dünyanın en önemli sorunlarından birisi maden kaynaklarının azalmasıdır. Geri dönüşüm ise kaynaklara çok fazla ihtiyaç kalmadan geri dönüştürülebilir madenlerin hem doğaya, hem de ülkelerin ekonomisine katkı sağlamasıdır.

Dünya genelinde en çok kullanılan metallerin başında hiç şüphesiz demir gelmektedir. Bu sebeple diğer metallere göre hurda demir fiyatı düşük kalmaktadır. Mesela; nikel madeni bugünün şartlarında kilosu 500 TL olabiliyorken demirin kilo fiyatı ise 6 TL, 7TL gibi rakamlarla karşımıza çıkmaktadır. Demir fiyatları türüne göre değişkenlik gösteriyor. Demirin iyi olması, kötü olması gibi çeşitli sebeplerle fiyatlar arasında farklılık gösterebilmektedir. Örneğin; profil demir 7 TL olabiliyorken teneke demir 4 TL olabiliyor. Her ikisi de demir düşünülse de aralarında fark bir şekilde karşımıza çıkıyor.

16.02.2023 Güncel Hurda Demir Fiyatları

DKP Hurda Demir 7,40 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir 7,27 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir 7,15 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir 6,50 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir 6,20 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir 6,20 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası 5,52 ₺/Kg
Teneke Hurda 3,50 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası 6,50 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası 7,30 ₺/Kg