1. Anasayfa
  2. Blog

Isparta Halife Sultan Mahallesi Hurdacı

Isparta Halife Sultan Mahallesi Hurdacı

Isparta Halife Sultan Mahallesi Hurdacı, kişilerin veya işyerlerinin artık miladını doldurmuş ve işe yaramayan hurdalarını en yüksek fiyatlarla hesaplayıp alarak bu hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Isparta hurdacı firması, kullanılmış metaller, plastik, cam, elektronik atıklar ve diğer geri dönüştürülebilir malzemeleri kişilerin adreslerinden toplamakta ve kişilerin veya özellikle sanayi işyerlerinin işe yaramayan ve çevre kirliliği yaratan hurdalarını değerlendirmelerini sağlamaktadır.

Profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışıyla yüksek fiyatlarla hesaplanarak toplanan bu hurdalar depoda biriktirildikten ve tüm ayrıştırma işlemleri gerçekleştikten sonra hammadde olarak yeniden kullanılabilmeleri için geri dönüşüm tesislerine ulaştırılmaktadır.

Demir hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurdası gibi tüm hurda türleri özellikle kişilerin evlerinde veya işyerlerinde yer kaplamak yerine para kazandırmakta ve Isparta’nın Halife Sultan Mahallesi sakinleri hurdalarını hurdacıya vererek gelir elde edebilmektedir.

Isparta Halife Sultan Mahallesi Hurdacı Neler Alır?

Halife Sultan Mahallesi’nde yaşayan veya işletmesi burada yer alan kişiler, pek çok farklı türde hurdasını firmaya verebilmektedir. Önemli bir çeşitlilik ile hemen hemen tüm hurda türlerini toplayan hurdacı firması, paslanmaz hurdası, çelik hurdası gibi metallerin yanı sıra elektronik hurdaları da toplamaktadır.

Özellikle çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası ve buzdolabı hurdası gibi artık çalışmayan hurda elektronik ürünler yüksek fiyatlarla içerisindeki tüm değerli hurdalar değerlendirilerek adresinizden ekip tarafından alınmaktadır.

Evlerinde veya işyerlerinde çeşitli hurdalar bulunan ve bu hurdaların değerli olup olmadığını merak eden kişiler, firma ile iletişime geçerek hurdalar hakkında bilgi alabilmektedir.

Isparta Halife Sultan Mahallesi Hurda Fiyatları

Hurda fiyatı, hurdanın ağırlığına ve türüne göre değişiklik göstermektedir. Özellikle geri dönüşümü önemli olan metallere sahip olan hurdalar kişilere yüksek kazançlar sağlayabilmektedir. Isparta Halife Sultan Mahallesi hurdacısı, son derece şeffaf bir şekilde tüm hurdaların ağırlığını hesaplamaktadır.

Ağırlığı ölçülen hurdalar, hurdanın malzemesine göre piyasanın üstünde değerlerle kilo bazında hesaplanmakta ve kişilere ödemesi nakit olarak anında yapılmaktadır. Kişilerin adreslerine kadar gidilerek tüm hurdaların ekip tarafından toplanması kişiler için önemli bir avantaj olmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir