1. Anasayfa
 2. Blog

Gebze Demir Hurdası

Gebze Demir Hurdası

Gebze demir hurdası satın alma işlemi sunan şirketimiz; kullanım ömrünü doldurmuş, eskimiş, çalışma işlevini yitirmiş, miladı geçmiş demir hurdası fiyatları ile sizlerden satın almaktadır. Yalnızca demir değil çinko, bakır, alüminyum ve krom hurdalarınızı da değerinde fiyatlarla satın alan şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışmaktadır. Sökme, ayrıştırma, parçalama hizmeti sunan şirketimiz siz kıymetli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak adına zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak çözümler ile hurdanızı en yüksek fiyatlardan satın alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyor. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji iş makinalarımız ile hurdanızın parçalama, ayrıştırma, sökme işlemlerini gerçekleştiriyor en kısa sürede geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti kazanıyoruz. Özellikle demir hurdalarınızı yüksek fiyatta satmak için şirketimizi tercih edebilir, bütçenize katkı sağlarken aynı zamanda zamandan tasarruf ederek hurdanızı kolayca elden çıkarabilirsiniz. Fabrika ve sanayi tarzı hurdalarınızı elden çıkarmak için şirketimizin profesyonel hizmetlerinden faydalanabilir, birçok farklı demir hurdası çeşidini elden çıkarmak için bizi tercih edebilirsiniz.

 • Demir
 • Demir Direk
 • Demir Korkuluk
 • Demir Profil
 • Demir Hurda Çeşitleri.

Demir Hurdanızı Yüksek Fiyatta Satın

Gebze hurda demir fiyatı hurdanızın cinsine, kilogramına ve biçimine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yüksek tonajlı ve elden çıkarmak istediğiniz demir hurdalarınızın ücretsiz bir şekilde fiyat analizini gerçekleştiriyor, sizler için değerinde fiyatta hurdanızı satın alıyoruz. Şirketimiz birçok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilmekte olup fabrika atık ve sanayi hurdalarını yüksek fiyattan satın almaktadır. Değerli müşterilerimiz için işlevini yitirmiş bakır hurdaları doğaya kazandırıyor, en yüksek fiyatta hurdanızı satın alıyoruz ve hassas tartım sağlayarak uzman ekip arkadaşlarımız aracılığı ile hurdanızı elden çıkarmanızı sağlıyoruz. Hurdalarınızın bulunduğu yerde ücretsiz bir şekilde analizini sağlayarak net bir ücret vererek dilediğiniz ödeme seçeneğini kullanarak alım satım işlemini gerçekleştiriyor, değerli müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlayarak en kısa sürede hurdalarını elden çıkarmalarını sağlıyoruz. Hurdalarınız için şirketimizin avantajlı özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

 • Dilediğiniz ödeme seçeneğini kullanarak alım satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hurdalarınız profesyonel ekibimiz tarafınca analiz edilir, en yüksek fiyat sunulur.
 • Zamandan tasarruf etmeniz sağlanır; sökme, ayrıştırma, parçalama işlemleri kısa sürede gerçekleştirilir.
 • Tüm demir, bakır, çinko, krom, alüminyum gibi farklı hammaddelere sahip hurdaları kolayca elden çıkarabilirsiniz.
 • Profesyonel şekilde demir hurdalarınızı elden çıkararak yüksek fiyatta satımını gerçekleştirme fırsatı sunuyoruz.
 • %100 Müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.
 • 7/24 Hurda analiz ve alım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
 • Alanında uzman ekibimiz ile son teknoloji araçlarımızı kullanarak hurdanızı araçlarımıza yüklüyor ve usulünce geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyoruz.
 • Siz değerli müşterilerimiz elini bile sürmeden en kısa sürede hurdanız profesyonel ekiplerimizce bulunduğu noktadan alınır, ödemenizi isterseniz nakit olarak alarak en kısa sürede temiz ve hızlı bir şekilde süreç tamamlanır.
 • Profesyonel çalışmamız ve hızlı iletişimimiz sayesinde işlemler en kısa sürede gerçekleştirilir.

Profesyonel Demir Hurda Alım Hizmeti

Gebze hurda demir alan firma arasında en kaliteli ve en hızlı işlemleri gerçekleştiren şirketimiz değerli müşterilerimiz için her ayrıntıyı ince ince gerçekleştirerek süreci tamamlamaktadırlar. Demirin her türlü çeşidini en kısa sürede ayrıştırarak, parçalayarak ve sökerek geri dönüşüme kazandırmak üzere satın alan şirketimiz her türlü hurda çeşidini en yüksek fiyattan sizden satın almaktadır. Uzmanlarımız ücretsiz bir şekilde hurdanızı analiz etmek üzere bulunduğunuz noktaya gelir ve hurdanızın her türlü ayrıntısını inceledikten sonra sizlerle fiyat konusunda doğru bir anlaşma gerçekleştirir. Bu anlaşma doğrultusunda müşterimiz hem zamandan tasarruf eder hem de bütçesine katkıda bulunur. Fabrika ve sanayi hurdaları şirketimizce en doğru şekilde sizlerden yüksek fiyat doğrultusunda satın alınır ve geri dönüşüme kazandırılır. Siz değerli müşterilerimiz hurda ile en ufak temasa geçmeden yalnızca ücretinizi alarak temiz ve kaliteli bir şekilde süreci bitirmiş olursunuz. Dilediğiniz her an şirketimizin kaliteli ve %100 müşteri memnuniyeti garantili hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Şirketimiz, çalışmalarını profesyonel ekibi ile yürütmekte olup kaliteli bir şekilde çalışmalarını tamamlamaktadır. Şirketimizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren yaklaşık 1-3 saat içerisinde hurdanızı olduğu yerden güvenle teslim alıyor ve paranızı peşin olarak size ödüyoruz. Güvenle tercih edebileceğiniz şirketimiz demir hurdası başta olmak üzere bakır hurdası, alüminyum hurdası, krom hurdası, çinko hurdası gibi birçok farklı hurda çeşidini en kısa sürede bulunduğunuz noktadan teslim almaktadır.

Demir Hurda Çeşitleri ve Kilogram Fiyatları

Gebze hurda demirin kilo fiyatı hurdanızın ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Kilogramına göre hurdanızı yüksek fiyattan satabilir, paranızı güvenle peşin olarak alabilirsiniz. Demir hurdalarınızı satmak için güvenle tercih edebileceğiniz şirketimizde demir hurdasının kilogram fiyatı örneğin şu şekilde hesaplanmaktadır:

 • Sınıf Hurda Demir 6,50 TL/Kg
 • DKP Hurda Demir 7,40 ₺/Kg

Eğer 20 kilogram 1. Sınıf hurda demiriniz varsa 20 × 6,50 = 130 Türk lirası peşin ödeme alabilirsiniz. Eğer 50 kilogram DKP hurda demiriniz varsa 50 × 7,40 = 370 Türk lirası peşin ödeme alabilirsiniz. Fiyat değişiklikleri hurdanızın cinsine ve kilogramına göre değişiklik gösterebilmektedir. Sizler de internet adresimizi ziyaret ederek demirinizin cinsine ve kilogramına göre hesaplamalarınızı yaparak en yüksek fiyata hurdanızı satabilirsiniz.

Demir Hurdalarınızı Satmak İçin Bizi Tercih Edin

Gebze demir hurdası fiyatı hurdanızın cinsine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Şirketimiz hurdanızı en yüksek fiyattan satın alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Demir, bakır, çinko, krom ve alüminyum hurdalarınızı satmak için sizler de şirketimizin profesyonel çalışmalarından faydalanabilir en kısa sürede hurdanızı elden çıkarabilirsiniz. Şirketimiz diğer hurda firmalarının aksine müşterilerimizin hiç elini sürmeden hurdalarının bulunduğu yerden en kısa sürede alınarak yüksek fiyatlarla peşin ödeme sayesinde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Şirketimiz her ayrıntıyı özenle takip ederek değerli müşterilerinin mağdur olmasını engellemekte ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız demir hurdalarınızı analiz ederek yüksek fiyatlar sunmakta ve peşin ödeme gerçekleştirerek anında alım satım işlemini tamamlamaktadır.

Gebze Demir Hurdası Bize Ulaşın

Sizler de alanında uzman ekip arkadaşlarımızın çalışmalarından faydalanmak, ücretsiz şekilde hurdanızı analiz ettirmek ve peşin ödeme alarak hurdanızı elden çıkarıp geri dönüşüme kazandırmak için internet sitemizi ziyaret ederek kendiniz için en uygun hurda satım seçeneğine ulaşabilirsiniz. Demir, bakır, krom, çinko ve alüminyum gibi birbirinden farklı hurda satım seçeneğine güvenle ulaşmak için internet adresimizi ziyaret ederek iletişim platformlarını kullanarak bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Kolayca hurdanızı elden çıkarmak için sizler de şirketimizin profesyonel çalışmalarından faydalanabilir, ücretsiz analiz hizmetinden yararlanarak en yüksek fiyatta hurdanızı elden çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz an dilediğiniz yerde hurda alım hizmetimizden faydalanabilir, dilediğiniz an bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Demir hurda çeşitlerinizi elden çıkarmak ve geri dönüşüme kazandırmak için sizler de 0505 004 07 02 telefon numarasını kullanarak bizlerle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Şirketimiz alanında uzman ekip arkadaşlarından, son teknoloji hurda araçlarından oluşmakta ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Dilediğiniz an sizler de internet adresimizi ziyaret ederek istediğiniz bilgiye ulaşabilir, telefon numaramızı kullanarak bizlerle irtibat kurabilir ve hurdanızı en kısa sürede elden çıkararak geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir