1. Anasayfa
  2. Blog

Isparta Halıkent Mahallesi Hurdacı

Isparta Halıkent Mahallesi Hurdacı

Hurdacılık oldukça eski zamandan beri yaygın olarak yapılan bir meslektir. Eski zamanlarda el arabaları ile yapılan hurdacılık mesleği gelişen teknoloji ile yerini kamyon, forklift gibi araçlara bırakmıştır. Hurdacılık mesleği artan çevre kirliliği ve hammadde ihtiyacı gibi durumlardan kaynaklı olarak kurumsallaşma yoluna gitmiştir. Tüm Türkiye’ de olduğu gibi Isparta Halıkent mahallesi hurdacı hizmetleri sayesinde profesyonel hizmeti kapınıza taşımak için çalışmaktayız.

Hurda firmaları sizlere genelde kilogram usulüne göre fiyatlandırma sağlayacaktır. İstediğiniz ölü olmayan fiyatı firmadan alabilmek için, satmak istediğiniz hurdaların türünü ve kalitesini belirleyerek başlayabilirsiniz ardından hurdanın piyasa değerini araştırın ve hurda firmasına ürünün temiz ve özenli bir biçimde teslim edin.

Isparta Sarı Hurda

Isparta sarı hurda, bakır ve çinko alaşımından oluşan hurda türüne verilen isimdir. Halk arasında pirinç olarak da bilinmektedir. Sarı hurda kullanım ömrünü tamamlamış ya da çeşitli sebeplerle kullanılmaz hale gelmiş pirinç malzemeden elde edilir.

Sarı hurda, değerli bir hurda türüdür. Hurda fiyatları, hurdanın türüne, kalitesine ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.  Sarı hurda fiyatları, genellikle diğer hurda türlerine göre çok daha yüksektir. Sarı hurda, musluklar, Vanalar, Su saatleri, Kapı kolları, menteşeler, kilitler ve bazı mobilya parçalarından elde edilir.

Isparta Alo Hurda

Hurda alım satımı piyasa pek çok farklı firma tarafından gerçekleştirilen ve geri dönüşüm için oldukça önemli bir basamaktır. Hurda sektörü de kendi içinde bazı kollara ayrılmıştır. Bazı firmalar piyasadaki tüm malzemelerin alım satım ve geri dönüşümü ile ilgilenirken bazı firmalar sadece tek bir malzemenin geri dönüşümüne odaklanmıştır. Günümüzde hızla artan nüfusa bağlı olarak kaynaklar sınırsızmış gibi tüketilmektedir Hurdacılık mesleği bu problemin önüne geçmeye çalışarak geri dönüşüme ve tekrardan kullanmaya olanaklar sağlamaya çalışmaktadır. Evinizde veya iş yerinizde bulunan tüm hurda malzemeleriniz için Isparta Alo Hurda iletişim bilgilerine web sitesi yardımıyla ulaşarak profesyonel ekibimiz tarafından hizmet alabilirsiniz. Hurdalarınız değerinde ve yerinde satın alınır, tüm hurda çeşitleri için güncel fiyat takip edilir ve ödeme satın alma işleminin sonunda anında ve nakit olarak yapılır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir