1. Anasayfa
  2. Blog

Gebze Çamaşır Makinesi Hurdası Fiyatı

Gebze Çamaşır Makinesi Hurdası Fiyatı
Çamaşır Makinesi Hurda FiyatıKaç Para Eder?
Arçelik Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Beko Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Bosch Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Daewoo Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Eloctrolux Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Fagor Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Finlux Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Grundig Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Hoover Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
LG Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Profilo Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Regal Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
SEG Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Samsung Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Siemens Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Teka Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Vestel Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı
Arayınız..
Windsor Çamaşır Makinesi Hurda FiyatıArayınız..
Vestfrost Çamaşır Makinesi Hurda FiyatıArayınız..
Altus Çamaşır Makinesi Hurda FiyatıArayınız..

2023 yılında hurda fiyatlarının yükselmesiyle birlikte insanlar evlerinde kullanım dışı kalan çamaşır makinesi hurdası fiyatını da merak ediyor. Bu yazımızda sizlere 2023 yılı hurda fiyatları yanı sıra çamaşır makinelerinin kaç para ettiğine, hurdacıya çamaşır makinesini kaç paraya satabileceğiniz hakkında bilgi paylaşımı yapacağız.

Geri dönüşüm sektörü ülkemize ve dünyaya önemli ölçüde katkı sağlıyor. Her geçen gün teknolojinin yenilenmesi beraberinde evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin de artık ömrünü tamamlıyor olması yenisinin alınmasını sağlıyor. Gebze hurda çamaşır makinesi alımı yapan firmamız almış olduğu çamaşır makinesini fiyatlandırırken markasına, modeline, özelliklerine ve hepsinden önemlisi ağırlığına dikkat ederek fiyatlandırmaktadır. Alınan çamaşır makinesi hurda tesisimize getirilerek ayrıştırma işlemlerine tabii tutulmaktadır.

Arçelik Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatı

Evinizde kullandığınız Arçelik çamaşır makinesi hurdası Gebze hurdacısı olarak tarafımızca alınmaktadır. Ortalama fiyat verebilmek için WhatsApp üzerinden bizlere resmini, fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. Arçelik çamaşır makinesi hurdası en çok aldığımız hurda çeşitlerinden birisidir.

Altus Çamaşır Makinesi Hurdası Fiyatı

Altus marka çamaşır makineleri günümüzde evlerimizde kullandığımız en iyi çamaşır makinelerinden birisi diyebiliriz. Çünkü hem ekonomik fiyatlı olması, hem temiz yıkaması, hem de kaliteli olması nedeniyle Gebze altus çamaşır makinesi hurdası tarafımızca alınmaktadır.

Beko Çamaşır Makinesi Hurdası

Beko bir dünya markası adı altında milyonlarca kişinin çamaşır makinelerini memnuniyetle kullandığını hepimiz biliyoruz. Beko çamaşır makinesi hurdası sıklıkla aldığımız hurdalardan birisi olsa da insanlar uzun ömürlü kullanımından sıklıkla söz etmektedir. Kısacası alan kişinin memnun kaldığı bir markadır.

Ariston Çamaşır Makinesi Hurdası

Ariston hafife alınabilecek bir marka değildir. Ülkemizde en çok kullanılan çamaşır makinelerinin hemen hemen başında geliyor diyebiliriz. Sadece çamaşır makinesi değil buzdolabı, bulaşık makinesi gibi tüm beyaz eşya gruplarında tercih ediliyor. Gebze Ariston çamaşır makinesi hurdası tarafımızca alınmaktadır. Üstelik ödemesi peşin olarak yapılıyor.

Çamaşır Makinesi Hurdasını Nasıl Alıyoruz

Herhangi bir iletişim yöntemini kullanarak bize ulaştığınızda satılık hurda çamaşır makinesi var demeniz durumunda ilk olarak sizden mümkünse WhatsApp üzerinden çamaşır makinesinin hurda resmini istiyoruz. Çalışıp, çalışmadığı konusunda bilgi aldıktan sonra sizlere çamaşır makinesi hurdası fiyatı veriyoruz. Karşılıklı olarak anlaşmamız durumunda adresinize gelerek alıp, hurda aracımıza yüklüyor ve ödemenizi yapıyoruz. Çamaşır makinesinin ağır olması nedeniyle asansör olup olmadığı, kaçıncı katta olduğu bilgilerini tarafımıza iletmeniz önemlidir.

Çamaşır Makinesi Hurda Alım Bölgelerimiz

  • Gebze Tatlıkuyu Mahallesi hurda çamaşır makinesi alımı
  • Gebze Hacı Halil mahallesi hurda çamaşır makinesi alımı
  • Gebze Yenikent mahallesi hurda çamaşır makinesi alımı
  • Gebze Osman Yılmaz mahallesi hurda çamaşır makinesi alımı
  • Gebze Akse mahallesi hurda çamaşır makinesi alımı
  • Gebze Arapçeşme mahallesi hurda çamaşır makinesi alımı
  • Gebze Sultan Orhan mahallesi çamaşır makinesi hurda alımı
  • Gebze Beylikbağı hurda çamaşır makinesi alımı
  • Gebze güzeller mahallesi hurda çamaşır makinesi alımı

Hurda Çamaşır Makinesi Fiyatları

Öncelikle şunun bilinmesini isteriz ki bir hurdacı adresinizden hurda çamaşır makinesi almaya gelirken aracıyla ve tek kişinin taşıyamayacağı için yanında yevmiyeci elemanıyla geleceği unutulmamalıdır. Hurdacının dükkanına uzak olmanız durumunda aracın yakıtı da düşünülmelidir. Hurdacı ayrıca hurda dükkanına götürerek orda bu makineyi parçalayarak ayrıştırma işlemini yapmaktadır. Kısacası, işçilik, maddi gider ve manevi bir süreç içerisinde ekmek parasını kazanmak isteyecektir. Sıfır çamaşır makinesi fiyatıyla hurda çamaşır makinesi fiyatı asla kıyaslanmamalıdır. İkinci el çamaşır makinesi kolaylıkla bir müşteriye satılmamaktadır. Hurda dükkanında parçalanmaktadır. Tüm bu sürecin sonucunda hurdacı 300 – 400 TL gibi bir para kazanmaktadır. Ortalama hurdacılar 150- 300 TL aralığında çamaşır makinesi hurdası satın almaktadır. Net rakam vermek çok mümkün değildir çünkü hurda fiyatları güncelliğini sürekli olarak yenilemektedir. En son hurda çamaşır makinesi fiyatı almak için hurdacıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir